Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. listopadu - Lampionový průvod

4. 11. 2012

Lampionový průvod

3. listopadu Háj u Duchcova

Letos se v Háji u Duchcova pořádal druhý ročník Lampionového průvodu, který pořádá obec. Dle programu měl průvod vyjít v 17:30 z ulice Ke Knížáku, přičemž v čele šel bubeník, čímž oznamoval zbytku obce, že se něco děje. Průvod poté dorazil na hřiště, kde už byl připravený stánek s občerstvením, muzika, ohnivá show a menší program od Divadla M.

Náš sbor dobrovolných hasičů se však také zapojil. Za zmínku určitě stojí, že naši hasiči zapůjčili a postavili vojenský stan, kde bylo hlavní centrum dění. Avšak hlavní zásluhy patří za stezku odvahy, kterou si dobrovolní hasiči z Háje vzali nastarosti. Několik členů (z mladého kolektivu, ale i z dospělé základny) si doma vyrobilo opravdu povedené masky strašidel a všech možných nestvůr. Tyto strašidla se poté rozestavěla na připravenou stezku odvahy, která byla zhotovena ze zapálených svíček. Vše vypadalo opravdu dobře, samotná cesta vypadala strašidelně a děti na ní vstupovaly z osvětlených schodů. Na stezku se čekala velká fronta, jelikož každý měl zájem zjistit co na tam čeká. Atmosféru dokreslovaly výkřky ze stezky odvahy. Naštěstí všeho bylo s mírou a žádné dítě neutrpělo šok. 542726_4776570141816_1145654114_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Členové našeho sboru si potom mohli blahopřát za dobře odvedenou práci. Stezka odvahy se opravdu povedla. Celkem do toho bylo zapojeno na 10 členů našeho sboru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář