Háj -Memoriál Jaroslava Jaroše

17. 11. 2011

9. dubna Háj - 7. ročník Memoriálu Jaroslava Jaroše

Přestože se počasí zrovna nevyvedlo sešlo se nám letos na těchto závodech téměř 40 týmů jak z kategrie přípravka, mladší, starší i dorost. Letos k nám zavítali i týmy z daleka čehož si velmi vážíme.

Živou hudbu zde zajišťoval DJ spolu s naší moderátorkou. Nelézt jsme zde mohly také stánek s občerstvením nebo s cukrovou vatou.

Závod byl zahájen tradičně nástupem, kde také mimo jiné promluvil starosta obce Háj u Duchcova.

Na trati na závodníky čekalo 8 připravených disciplín jako střelba ze vzduchovek, džběrovka, topografie, hod granáty, požární ochrana, zdravověda, rozvinutí hadice na cíl a hlavolam.

Po závodech se děti mohly najíst ve zdejší Sokolovně, kde na ně čekal připravený guláš.

Přestože závod byl vyčerpávající a dlouhý všichni si to uživali a nemohly se dočkat vyhlášení výsledků.

V kategorii přípravka: 1. místo získal domácí tým z Háje

Kategorii mladší: 1. místo vyhrál tým Domoušice

Starší: 1. místo obsadil také tým z Háje

Dorost: 1. místo tým Háj

Ceny všem vítězům předávali zástupci SDH Háj společně se starostou obce

pr.jpg

Vítězové kategorie mladší, starší a dorost si na prvních místech odnesli skvělé ceny v podobě DVD přehrávačů. Ale i na ostatní závodníky čekaly skělé ceny.

Jako každročně na této soutěži vyhlašujeme Absolutního vítěze ze všech kategorií, který měl nejmenší počet trestných bodů.st.jpg

Letos si tento tým odnesl Putovní pohár Memoriálu Jaroslava Jaroše

A kde jinde by měl zůstat než doma o což se zasloužil tým starších z Háje

Nestranost výsledků a spravedlivé hodnocení disciplín pomáhali zajistit rozhodčí z jiných sborů, kterým patří díky za pomoc.

Zároven děkujeme organizátorům soutěže za její přípravu

Doufáme, že na dalším ročníku se opět uvidíme při stejné účasti

vs.jpg

S pozdravem SDH Háj