Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hostomice - Závěr hry plamen 2010/2011

17. 11. 2011

 

8. května - Hostomice - Závěr hry plamen 2010/2011

Tento víkend byl skutečně velmi náročný a v neděli obzvlášť. Čekal nás opět závěr hry plamen kdy se plní následující disciplíny: útok CTIF, štafeta CTIF, štafeta 4x60 a běžný požární útok. Tyto všechny disciplíny se vždy vyhodnotí a k tomu se ještě přičtou výsledky ze štafety požárních dvojic, která probíhala v listopadu v Modlanech. Tým musí také předložit svou kroniku, kterou si vede. Po sečtení všech výsledků se stanoví jasný vítěz roku 2010/2011 a vítěz také postupuje do krajského kola.

Náš tým byl opět doplněn 5ti mladšími a přestože byl ve starší kategorii nalézaly se zde jen 4 starší dívky. Tým byl tedy již od počátku v nevýhodě, avšak odhodlání bylo veliké.

Již štafeta CTIF se relativně dobře povedla, zároven i štafeta 4x60. Avšak při útoku CTIF se vyskytly menší problémy a tým z Háje byl v této disciplíně diskvalifikován.

Naneštěsí v požárním útoku dosáhli nejlepšího výsledku čímž byli zpět ve hře. Bohužel během vyhlašování výsledků přišlo špatné počasí, a tak se závodníci museli před deštěm schovat do aut. Vyhlášení výsledků proběhlo tedy jen pro vedoucí.

 

 

1. Místo a postup do krajského kola: Hostomice-Lhenice

2. Místo - Háj u Duchcova

3. Místo - Duchcov

 

Pro vedoucí bylo však druhé místo vytouženým místem, a ani v něj nedoufali. Důvodem je nedostatečný počet starších závodníků, se kterýma by bylo možné se zúčastnit krajského kola a mít šanci. Avšak výsledek 2. místa s týmem, kde převažují mladší žáci je opravdu velmi perfektní výkon a můžeme na něj být právem pyšní.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář