10. září - Zahajovací hasičák 2012

Zahajovací hasičák 2012

10. září

v Háji u Duchcova

Do nové sezóny náš kolektiv mladých hasičů letos vstupoval posílen novými členy. A ne jen několika, ale rovnou velkou tlupou nováčků. Proto se náš sbor rozhodl připravit velký zahajovací hasičák 2012 pro nováčky, ale i pro staré členy našeho kolektivu. Nováčci byli především z řad přípravky a mladší kategorie, bohužel nemáme ani jednoho nováčka ze starší kategorie, kde bychom to potřebovali nejvíce. Na zahajovací hasičák se dostavilo opravdu velké množství dětí, at nových, nebo starých. Počet byl tak velký, že se to trenérům nepodařilo ani sečíst.

Pro rodiče bylo připraveno menší posezení, přičemž péči o děti převzali trenéři. Došlo k přivítání nováčků, prohlídce hasičárny, kde si děti mohli vyzkušet přilby, prohlídce clubovny, kde všichni obdivovali vyhrané poháry, dále se všechny děti mohli povozit v hasičském voze našeho sboru, při menší okružní jízdě. Kromě jiného rodičům byly rozdány uvítací desky se všemi potřebnými informacemi apod.

Jako další bylo pro děti připraveno několik soutěží, při kterých vyhrávali různé ceny a sladkosti.

Při ukončovacím nástupu se nás sbor rozloučil s Terezou a Natálií Bobákovou, dlouholetými členkami, které se přestěhovali do Anglie. Bylo jim popřáno mnoho štěstí a hlavně předán dárek, vzpomínkový pohár s jejich jmény a bílé tričko, na které se všichni podepsali a napsali tam své vzkazy.

sam_1447.jpg

Loučení bylo velmi dojemné a někteří neudrželi ani své slzy. Bouchlo se dokonce dětské šampáno a došlo k přípitku. Nejvíc těžké loučení bylo pro dvě největší kamarádky Terezu Bobákovou a Báru Krausovou.

sam_1458.jpg

Na závěr se opékaly buřty, při čemž nechyběla zábava a seznamování. Tento den byl, tak skvěle ukončen a všichni si ho pochvalovali. Snad se novým členům bude u nás líbit.

Odkaz na fotogalerii:

hajhasici.galerie.cz/5864100-zahajovaci-hasicak-2012