Jdi na obsah Jdi na menu
 


29. září - Přípravka v Oseku

4. 10. 2012

Přípravka v Oseku

29. září

Jak už napovídá sám název, tak tyto závody byly určeny speciálně jen pro děti z přípravky, jelikož na ostatních závodech jim není dopřáván, tak velký prostor. Místo družstev zde závodí jen jednotlivci a to v několika disciplínách - hod kroužkem, hod míčkem, uzle, zdravověda, topografie, požární ochrana, rozvinutí hadice apod.

Letos se na závody sjelo daleko méně účastníků než se předpokládalo, a tak závody utekly víc než rychle. Háj se na tyto závody velmi pečlivě připravoval a pro mnohé naše závodníky to byla také premiéra. Naši nejmenší však na sobě nenechali nic znát a chovali se jako naprostí profíci. To co se nestihlo naučit na tréninku se učilo na místě, přičemž bylo vidět nadšení a snaha se rychle učit novým věcem.

Jelikož to jsou závody pro ty nejmenší, tak tu je pravidlo, že každý závodník má kromě velkého občerstvení (párek + langoš) ještě jistou medaily a diplom. Kromě toho na tři nejlepší závodníky čekaly i velmi lákavé ceny. Bohužel našemu nejlepšímu závodníkovi z Háje chyběl jen jeden bod, aby se umístil na 3. místo, ale na to, že to byly jeho úplně první závody to byl přímo úžasný výkon. A skvělé výkony předvedla celá přípravka z Háje, na kterou můžeme být právem pyšní.

Závodů se zúčastnilo 6 dětí z Hájské přípravky (z toho pro celých 5 závodníků to byly jejich úplně první závody)!

 

Pevně doufáme, že se budou účastnit i dalších závodů v dalších letech, a že budou předvádět stále skvělé výkony.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář