6. října Duchcov - Hasičata v akci

9. 10. 2012

Hasičata v akci 3. ročník

Duchcov 6. října

Na třetí ročník Háj přijel opravdu "v plné palbě" tedy, abych to upřesnil, tak s opravdu velkým počtem závodníků. V minulých letech se Háj zúčastňoval většinou se 2 týmy, ale letos po velké náborové akci máme dost nováčků. Letos tedy na Hasičata v akci postavil Háj rovnou 3 týmy - a to jeden v kategorii starší a dva v kategorii mladší - přičemž jeden z týmů byl složen pouze z přípravky. Tato soutěž není určena pro přípravku, ale náš tým přípravky se této soutěže chtěl zúčastnit, i když by to bylo v jiné kategorii. Důvod je celkem zřejmý... není důležité vyhrát, ale hlavně se zúčastnit a to platí oblášt pro ty nejmenší, kteří si chtějí zasoutěžit za každou cenu. Trenéři pevně doufají, že těm nejmenším tenhle přístup vydrží ještě několik let.

Hasičata v akci je netradiční a dost zvláštní soutěž. Plní se zde zajímavá disciplína a rozdíly v časech závodníků jsou jen minimální.Při této soutěži opravdu záleží na rychlosti a částečně i na šikovnosti družstva.

Háj starší se nakonec umístil na pěkném 3. místě

Háj mladší se umístil na 5. místě a Háj přípravka, která ovšem závodila v kategorii mladší byla na 13.místě, což ovšem nikomu nevadilo, protože příští rok si prej už půjdou pro pohár.

Závody si tak opravdu všichni užili, at to byli starší, mladší, nebo i přípravka. Byla tu velká zábava a všichni se už těší na další ročník.