8. září - 2. ročník o pohár starostky OSH Teplice

17. 9. 2012

2. ročník o pohár starostky OSH Teplice u McDonaldu

8. září

Druhý ročník se letos konal nově ve spolupráci s McDonaldem v Teplicích, kde se také soutěž konala (na parkovišti u McDonaldu). Soutěž byla kromě jiného oproti minulému roku upravena. Na start se postavil sedmi členný tým, přičemž dva závodníci měli schodit hadicí 3 kuželky, všichni měli přeběhnout lávku a poté džberovkou sestřelit plechovky.

Pro účastníky závodu bylo připraveno občerstvení v McDonaldu.

Závod běžel víc než rychle a za necelé dvě hodiny byl již u konce i se zahajovacím a ukončovacím nástupem. Hájskému družstvu se podařilo srazit dvě kuželky ze šesti, čímž se stavil do výhodně pozice, jelikož ostatním týmům se kuželky nedařilo srazit. Problém ovšem nastal, když jedna závodnice přešlápla čáru při nástřiku za což následovala penalizace 10 vteřin.

Háj se celkově ze 6 družstev umístil na 3. místě!

Tyto závody byly také trochu zvláštní, jelikož to byly poslední závody dvou našich členek, Terezy a Natálie Bobákových, kteří se přestěhovali do Anglie.

Kromě jiného při ukončovacím nástupu předala starostka OSH Teplice naší člence Tereze Kornové dárek od SDH Háj k 15. narozeninám. Náš sbor ji tak popřál k těmto významným narozeninám před všemi ostatními kolektivy mladých hasičů.

Fotky naleznete na našem facebooku: SDH Háj

Video ze závodů: