Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. srpna - Hostomice

1. 9. 2013

25. ročník Memoriálu V. Fellerové

Hostomice 31. srpna

Ráno se v Hostomicích pořádal 3. ročník Memoriálu Jaroslava Fellera, kde Háj muži vyhráli 1. místo. Odpoledne byla na programu soutěž pro mladé hasiče. Trenéři byli na místě závodů už od rána a tak tu tedy čekali na přípravku, která tam dorazila sama. Soutěže jsme se zúčastnili díky tomu, že byla přesunuta na dřívější datum, díky čemuž 3 naši závodníci z přípravky měli úplně poslední možnost se v této kategorii zúčastnit, jelikož druhý den, tedy 1. září, byli už řazeni věkově do jiné kategorie. Na závody jsme se vydali pouze s přípravkou po jednom tréninku. Bohužel nám nedorazil jeden závodník, a tak jsme vše museli zvládnout pouze v šesti závodnících. Na závodech bohužel panovala komornější atmosféra, a tak bylo více než jasné, že to bude probíhat velmi rychle.

Na naši přípravku čekaly dvě disciplíny. Štafeta 4x60m a požární útok. Štafetu naši soptíci zvládli ukázkově a oba dva jejich pokusy byly platné - jde tedy vidět, že i toto zvládají bez problémů.

 

Během požárního útoku se vyskytly drobné komplikace, ovšem nic vážného a náš pokus byl úspěšný.

 

Ještě před samotným vyhlášením výsledků zde byla ukázka vyprošťování zraněných osob z havarovaného vozidla, které prováděl HZS Teplice. Kromě toho zde pro děti bylo připraveno několik atrakcí, jako například skákací hrady, el. čtyřkolky, malování na obličej apod.

 

Vyhlášení výsledků nebylo vůbec napínavé, jelikož jsme již předem znali díky komornější atmosféře výsledek. Háj přípravka 1. místo! Závodníci, tak dostali řadu pěkných cen a lahodný dort, po kterém se rychle zaprášilo a důkaz jeho existence byl pouze v podobě šlechačky či drobků u úst našich soptíků.

Pro tři naše závodníky Míšu Bozetického, Honzíka Masopusta a Jakuba Zemana, tak poslední závody v kategorii přípravka dopadly úžasně a můžeme jim jen přát mnoho úspěchů i v kategorii mladších žáků kam nyní postupují.

 

61456_577037719026466_136017055_n.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář