Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. dubna - Cítoliby

17. 4. 2013

Cítoliby - závody MH

6. dubna

Na závody v Cítolibech jsme letos vyrazili pouze s jedním družstvem v mladší kategorii, jelikož zástupci přípravky byli většinou nemocní a starší družstvo nebylo na závody zrovna správně "naladěno".

Jako obvykle zde byla silná konkurence co se týká kvality týmů i jejich počtu. Zároveň tyto závody nepatří mezi ty lehčí, naopak se řadí mezi ty obtížnější. Kromě klasických disciplín, jako střelba, požární ochrana, topografie, zdravověda (včetně stabilizované plohy), svalom se žebříkem, tu ještě jsou disciplíny jako chůze na chůdách, rozvinutí hadice na cíl.

Členové našeho týmu byli dobře naladěni, včetně jednoho nováčka, pro kterého tyto závody byly první premiérou. Jelikož mladší kategorie bežela, jako poslední, tak jsme volného času využili ještě ke zdokonalování našich znalostí a dovedností.

Bohužel i přes veškerou snahu náš tým v mladší kategorii získal 9. místo z celkových 10 družstev. Útěchou nám může být to, že tyto závodníci jsou v této kategorii nejmladší, jelikož letos poprvé přešli z kategorie přípravka, kde byli zvyklí na jiné výsledky... avšak se nevzdáváme a budeme na sobě dále pracovat a zlepšovat se, abychom i v této kategorii dosahovali dobrých výsledků. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář