6. října - Duchcov - Hasičata v akci

6. 10. 2013

Hasičata v akci

6. října Duchcov

Po roce jsme se opět vrátili na netradiční soutěž k sousedům do Duchcova. Letos jsme na závody zavítali se dvěma družstvy mladších žáků, s tím že jedno družstvo by ještě přes měsícem podle starého dodatku o věkových kategorií bylo za přípravku. Na závody jsme se snažili připravovat v rámci možností, což nebylo vždy jednoduché, a tak se mnohdy muselo improvizovat, v čemž jsme ovšem nejlepší.

Závody probíhaly velmi rychle. V naší kategorii mladších žáků bylo celkově devět družstev, takže jsme měli ještě dost času pilovat taktiku. První družstvo svůj pokus požárního útoku zvládlo celkem dobře až na drobné chyby. Na video z tohoto pokusu se můžete podívat:

Pokus našich mladších-nejmenších, kteří byli skutečně mezi ostatními družstvy nejmladší byl sice trochu delší, ale vzhledem k věkovému rozdílu se vůbec nebylo za co stydět! Musíme pochválit všechny naše závodníky z obou týmů, protože se opravdu samy snažili bez pomoci splnit úkoly, které byly před postaveny.

Vyhlášení výsledků probíhalo velmi rychle.

Z celkových 9 družstev v kategorii mladší:

1. místo Lhenice

2. místo Osek I

3. místo Osek II

4. Háj I

9. Háj II

Na stupni vítězů jsme sice nestáli, ovšem čtvrté místo pro nás bylo také potěšující. I tak jsme si zde užili plno zábavy a domů jsme si s několika sladkostmi vezli i plno zážitků...

1377376_593529690710602_853845491_n.jpg