Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. září - Osek

23. 9. 2014

Tondův soptík

Osek 20. září

V Oseku se pořádala další soutěž, která je ovšem určena pouze pro kategorii přípravku (kam o tento závod spadají i děti, kterým bylo 6 let a chodí teprve do 1. třídy). Na této soutěži závodí pouze jednotlivci a to v několika disciplínách, jako jsou například zdravověda, topografické značky, požární ochrana, uzle, spojování hadic, házení granátem atd. Na všech disciplínách se sbírají trestné body.

Háj se na tyto závody nevydal jen s pár dětmi, ale rovnou s celou bandou dětí. Hájští na těchto závodech měli skutečně největší zastoupení, bylo zde 12 závodníků z Háje a to ještě 4 náhle onemocněli, takže jich mohlo být až 16!! Za Háj závodili úplně ty nejmenší, stejně jako ti, kterým bylo už šest let. Všechny disciplíny se pilovali v rámci možností. Některé na poslední chvíli, jiné trochu dlouhodoběji. Některé výkony našich závodníků stály skutečně za to. Celý den se nedá popsat, byl prostě skvělý, hlavně pro ty naše nejmenší.

Při konečném vyhlášení si každý závodník domů odnesl medaily a nějakou tu sladkou odměnu. Pořadí závodníků se zde neřešilo, ovšem až na prvních 5 nejlepších závodníků. A tady Háj měl velkou šanci, jelikož náš člen Filip Průša měl stejný počet bodů ještě s jednou závodnicí, a tak přišel na řadu rozhodující roztřel o první místo! Filip, jako správný gentleman se příliš nesnažil a nechal mladou slenču vyhrát první místo. Sám Filip Průša, tak získal zasloužené a krásné 2. místo, přičemž závodníků bylo celkově přes 40!! Ostatní naše závodníky hřála na srdci alespoň medaile a diplom za účast. Příští rok Háj určitě také obsadí první pozice (připomínáme, že minulý rok 1. místo vyhrála Natálka Šuleková z Háje). 

10711097_772462202817349_9002315662844550518_n.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář