Jdi na obsah Jdi na menu
 


28. června - Srbice

28. 6. 2014

Srbice

28. června

Druhý ročník soutěže v Srbicích byl opět tu. Hasiči z Háje měli opět velké plány, že se na závody vydají se třemi družstvy (1 z přípravky a 2 mladších žáků). Ale jak už to bývá, tak se objevily komplikace, nastala řada onemocnění a ze tří družstev nám zbylo jen jedno družstvo mladších žáků. Nakonec jsme se rozhodli, jelikož to jsou poslední závody sezóny, že v sestavě uděláme menší změny a že závodníci si vyzkouší jiné pozice - takový experiment na závěr. Avšak k tomu ještě během tréninku se dva závodníci omluvili, jelikož nemohli dorazit. Trénink probíhal dvoufázově, jelikož se toto družstvo spojilo ze dvou družstev, takže ani jednou jsme to nezkusili, jako celé družstvo. Byl konec sezóny, poslední závody, a tak jsme prostě experimentovali.

Na závodech nás čekala opět velká konkurence. Rovných 11 družstev v mladší kategorii. A musíme opět připomenout, že naši závodníci jsou jedni z nejmladších v této kategorii. A tak nastalo motivování, že když závodníci budou dobří, tak se zastavíme po cestě zpět v McDonaldu. Ještě před samotným požárním útokem (1 pokus) se udělala menší změna na závěr, aby to vše klaplo mnohem lépe. Při požárním útoku hájských šlo všechno skvěle, roztáhnuto bylo brzo, koš v nádrži velmi rychle a terče také nastříkány rychle. Družstvo mladších žáků nás velmi, velmi mile překvapilo, jelikož dosáhli krásného, úžasného, rekordního času - na své možnosti a schopnosti. Mohli jsme být opravdu na co hrdí. Byla to bomba.

V Srbicích nás čekalo skvělé zázemí a vše zde bylo na špičkové úrovni. K obědu zde byl kuřecí řízek! Na tohle jsme nebyli připraveni... byl vynikající. Ceny v Srbicích byly také velmi kvalitní, hlavně zde byly pěkné diplomy a medaile v barvách Srbic. Těšíme se sem opět za rok.

Z celkových 11ti družstev v mladší kategorii:

1. Lhenice (čas 20:51)

2. Duchcov (22:04)

3. Osek I (25:63)

5. Háj (27:01)

 

sam_7066.jpg

 

Umístění našich závodníků bylo úžasné. Stačila ještě vteřina či dvě a mohli jsme být i na třetím místě! Nevěřili jsme, že nás naše děti mohou takhle překvapit. Za odměnu se tedy po cestě domů udělala zastávka v McDonaldu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář