Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. května - Lhenice

6. 5. 2014

Lhenice

Lhenický dvojboj

4. května

Lhenický dvojboj byl letos trochu jiný než v minulých letech. Bylo zde hodně novinek. Za prvé, poprvé se běželo na tartanové dráze, kterou ve Lhenicích nově mají... a bylo to suprový po ní běžet. S tím se dostáváme ke druhé záležitosti. Jelikož tam byl tartan, tak byl problém s prostorem pro požární útoky, a tak byly zrušeny. Lhenický dvojboj, tak byl letos trochu jednoboj... A konečně Lhenický dvojboj byl první závod v rámci soutěže Stimax cup 2014!

Hájský dorostenci na Lhenickém dvojboji nesměli chybět! Do Lhenic, tak rovnou přijelo 6 dorostenců (2 chlapci a 4 dívky), kteří chtěli předvést své umění v disciplíně 100 m s překážkami. Soutěž byla rozdělena do několika kategorií dorostu. V první kategorii dorostenců od 13 do 16 let se zúčastnil Robert Korn z Háje, který se svým nejlepším časem 23,48 umístil z celkového pořadí 9ti závodníků na hezkém 6. místě! V kategorii dorostenek od 13 do 16 let jsme měly dvě závodnice, a to Báru Krausovou a Terezu Jarošovou. Bára Krausová se se svým zdařilým pokusem a časem 24,46 umístila z celkových 7 závodnic na pěkném 5. místě! Tereza Jarošová ačkoliv byla značně nervozní, tak zaběhla také slušný čas 37,73, se kterým obsadila 7. místo.

V další věkové kategorii dorostu nastal opravdu tvrdý boj. Dorostenky + dívky od 17 do 20 let z Háje reprezentovaly Tereza Kornová a Klára Šimková. Tereza Kornová se svým časem 25,85 obsadila krásné 6. místo z celkových 11ti závodnic. Napraoti tomu Kláře Šimkové se moc nedařilo a neměla ani jeden platný pokus, čímž obsadila 11. místo. Do příště se jistě naučí správně držet proudnici v cíli a hlavně se naučí přeskakovat překážku, tak aby napadala... Poslední hájský závodník byl v kategorii dorostenců chlapci + muži od 17 do 20 let a nebyl to nikdo jiný než náš slavný Lukáš Kadeřábek, který ačkoliv byl taky značně nervozní, jak je u něj zvykem, tak se se svým pokusem 24,96 umístil na velmi pěkném 6. místě z cekových 12ti závodníků!

Hájský dorost se sice domů nevracel s žádným pohárem, ale za to s řadou zkušeností, které jistě zúročí v dalších soutěžích a hlavně se také domů vracel s přesvědčením, že je ještě potřeba co trénovat a co zdokonalovat. Ovšem hlavní byla účast našich dorostenců, za což můžeme být skutečně rádi.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář