Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. ledna Osek - Nelson

29. 12. 2013

40. ročník závodů

k 80. výročí Nelsonské katastrofy v Oseku

4. ledna 2014

Tradiční závody v branném běhu sem nám nevyhli ani tento rok, který jako vždy zahajujeme v Oseku. Letos nám celkem přálo počasí - nepršelo, ani nesněželo, sníh nebyl a ani moc velká zima, ovšem paradoxně byla letos nízká účast družstev. Nesmíme se také divit. V tuto roční dobu je velká marodka a řada závodníků musí ležet doma místo toho, aby se snažili vypotit nabraná kila po bramborovém salátu a řízku. I Háj se na tyto závody vydal bohužel jen s jedním družstvem mladších žáků - počítalo se až se třemi družstvy, ale nás zasáhla právě zmíněná marodka.

Závod probíhal v poklidu a standartně. Nic zvláštního se nedělo. Po doběhnutí do cíle se závodníci šli ohřát a najíst do místní jídelny a tělocvičny v ZŠ. Muselo se jen čekat na výsledky, které se letos vyhlásily opravdu brzo.

Z celkových 14 družstev v kategorii mladších žáků:

1. místo Osek III 27 bodů

2.  místo Lhenice 32 bodů

3. místo Obrnice I 34 bodů

6. místo Háj 42 bodů

Naše družstvo se 6. místem bylo značně spokojeno! Proč? Naše družstvo bylo značně nevyrovnané - byl zde pětiletý závodník , dva šestiletý závodníci spolu s desetiletou závodnicí. Měli jsme tedy velký věkový rozdíl, ale je třeba pochválit všechny členy družstva, zvlášt ty nejmenší kteří opravdu předváděli jen ty nejlepší výkony, na které trenéři i rodiče byli velmi pyšní. I věkově starší členové týmu velmi pěkně dřeli. A tedy šesté místo ze 14ti družstev je opravdu úspěch! Navíc jsme se oproti minulému roku zlepšili, musíme tedy věřit, že to takhle půjde dál a že i v kategorii mladší budeme s nejmladším týmem zažívat nečekané úspěchy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář