Cvičení ÚSP Háj - listopad

21. 11. 2011

10 listopadu - Háj u Duchcova - ÚSP Háj

V 9 hodin ráno byl Zásahové jednotce z Háje ohlášen požár v ÚSP Háj u Duchcova, kde na evakuaci čekalo 20 osob. Po ohlášení byla jednotka za 8 minut připravena k výjezdu. Když se naštěstí jednotka dostala na místo požáru, bylo zjištěno, že se jedná pouze o cvičení, kterého se zúčastnily další 4 sbory hasičských jednotek. I tak toto cvičení hasiči brali vážně, takže nakonec došlo k evakuaci 21 osob do připraveného autobusu. Dále kromě likvidace požáru si hasiči nacvičili manipulaci s nechodícími pacienty, aby je co nejrychleji a dostali do bezpečí. Cvičení bylo vyhodnoceno kladně a svědčí o připravenosti nejen naší Zásahové jednotky Háj. Všichni však pevně věříme, že těchto zkušeností nebude nikdy zapotřebí.

cviceni-usp-haj---evakuace-nechodicich-klientu.jpg

zasahova-jednotka-haj-na-cviceni-poraru-v-usp-haj-10.-listopadu.jpg